Bayramda Gökçeada Bozcaada Assos Turu 289 TL

TUR 2 ) BAYRAMDA GÖKÇEADA BOZCAADA ASSOS  TURU

2 GECE 3 GÜN KONAKLAMALI

2014 Model otobüsler VİP ikramlarla …

16.07.2015 gecesi hareket 19.07.2015 dönüş

TUR PROGRAMI :

  1. GÜN İSTANBUL – GÖKÇEADA :

KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ OTP     :21 : 30

BEŞİKTAŞ YILDIZ CAMİSİ ÖNÜ               :22 : 15

BAKIRKÖY İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ   : 23 :00

Belirlenen noktalardan belirlenen saatlerde hareketle Tekirdağ Malkara Keşan yolunu takiben Gökçeada’ ya gidiyoruz.

  1. GÜN GÖKÇEADA PLAJLAR VE RUM KÖYLERİ TURU – 3 SAAT YÜZME DAHİL :

Varışımızın ardından muhteşem Ada Gökçeada’da Kefaloz koyunda belli süre yüzme molası veriyoruz. Yaklaşık 3 saat. Ardından eski Rum köyleri gezilerimiz başlıyor. Gezilerimize Dereköy, Tepeköy, Gezisiyle başlayıp sonrasında dibek kahvesi ve sakızlı muhallebisiyle ünlenmiş Zeytinköy gezisini yapıyoruz. Gün içinde eski rum evleri, Aydıncık Plajı ve daha Gökçeada’da görülesi değerdeki birçok yeri gezdikten sonra Çanakkale merkezde bulunan otele hareket. Akşam yemeği otelde. Not: Otelimizin konumu sayesinde dileyen misafirler gece kordonda yürüyüş yapabilir, canlı müzikle hizmet veren mekanlarda gönüllerince eğlenebilirler.

  1. GÜN BOZCAADA RÜZGAR GÜLLERİ KALE AYAZMA PLAJI YÜZME TURU :

Turumuzun bu gününde sabah Bozcaada ya varışımız ile Bozcaada’da tarihi Kale , Polente Feneri Rüzgar Gülleri, Şarap Mahzenleri, Akvaryum Koyu, eski Rum Mahalleleri, Meryem Ana Kilisesi gezilerimizi yapıyoruz. Bozcaada’ya gitmişken Ayazma Plajı’ nın pırıl pırıl sularında yüzmemek olmaz, en az 4 saat yüzme molası veriyoruz. Bu esnada yorgunluğumuzu da atmış oluyoruz. Rüya gibi geçen Bozcaada gezimizin ardından akşam 17:00 veya 18:00 feribotuyla Ada’dan ayrılıp Otele hareket ediyoruz. Akşam yemeği otelde.Günün Özeti : Yüzme, gezme, keşfetme ve gün sonu konforlu otelde rahatlama.

  1. GÜN ASSOS KADIRGA PLAJLARI TURU :

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Assos’un temizliği ve mavi bayrak ödülü ile ünlü Kadırga Plajına hareket. Plaja varış sonrasında yaklaşık 5 saat yüzme molası veriliyor ardından Behramkale köyünde taş evler arasında keyifli bir yürüyüş yapılıyor. Dileyen misafirler burada ekstra olarak Athena Tapınağını da görebilirler. Sonrasında eski Antik Liman gezisi yapılıyor. Sonrasında turumuza başlangıç noktamız İstanbul’ a hareket . varışımız sonrası sizlerle aldığımız duraklarda vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLANLAR: Gidiş dönüş ulaşım , çevre gezileri, otobüsteki ikramlar , otelde 2 gece yarım pansiyon akşam yemeği sabah kahvaltısı dahil konaklama,

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR: Müze ören yeri milli park girişleri, ekstra harcamalarınız, yemeklerde alınan içecekler.

ÖNEMLİ:  Turumuzda tüm müze ören yeri milli park girişleri, 6 adet feribot geçişleri, ara transferleri ,seyahat sigortası ve hizmet bedeli olarak 90 TL ( 3 gün için) ek bedel ücreti rezervasyon esnasında Evora Tur a ödenecektir.

DETAYLAR :

  • Koltuk talep edilmediği sürece 0-6 yaş arası çocuklar ücretsizdir.
  • Tek kişi olarak tura katılmak isteyen misafirlerin 80 TL single farkı ödemesi gerekir. Ödeme acentaya yapılacaktır.
  • 6 ADET feribot geçişleri, otopark v.s genel giderler, ara transferler,rehber hizmetleri, sigorta için ek bedel ödemesi 90TL rezervasyon esnasında firmaya ödenecek olup zorunludur.
  • Rezervasyon iptallerinin 10 gün önceden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ücret iadesi yapılmayacaktır.
OTEL ADI NAKİT EFT & TEK ÇEKİM KREDİ KARTI 6 TAKSİT

AXESS

BOĞAZ OTEL 3*

 ODA+ KAHVALTI

269 TL 294 TL
ÇETİNKAYA OTEL 3* YARIM PANSİYON 299 TL 326 TL
TRUVA TESİSLERİ OTELİ 3* PLUS YARIM PANSİYON 319 TL 347 TL
ÇANAK OTEL 3* PLUS YARIM PANSİYON 329 TL 359 TL

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.